Sp 1694 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 13.47 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 13.49 | 13.50 | 2 | ||
Proboštov | 14.03 | 14.04 | |||
Teplice v Čechách | 14.06 | 14.07 | 2 | ||
Duchcov | 14.14 | 14.15 | |||
Bílina | 14.22 | 14.23 | 2 | ||
Most | 14.33 | 14.34 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 14.46 | 14.47 | |||
Odb Chomutov město | 14.50 | 14.51 | |||
Chomutov | 14.54 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci