Os 16810 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žatec | 0.00 | 6.50 | 2 | ||
Žiželice | 6.54 | 6.54 | |||
Hořetice | 6.58 | 6.58 | 2 | ||
Březno u Chomutova | 7.04 | 7.05 | 4 | ||
Droužkovice | 7.10 | 7.10 | |||
Chomutov | 7.16 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci