Sp 1658 „Posázavský motoráček“ | |
Řazení vlaku: 830 + Btx761 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kácov | 0.00 | 14.59 | 2 | ||
Český Šternberk zastávka | 15.12 | 15.13 | |||
Rataje nad Sázavou zastávka | 15.21 | 15.22 | |||
Ledečko | 15.25 | 16.04 | 4 | ||
Uhlířské Janovice | 16.28 | 16.30 | 2 | ||
Bečváry | 16.41 | 16.43 | 2 | ||
Ratboř | 16.53 | 17.01 | 2 | ||
Kolín | 17.13 | 17.19 | 3 | ||
Pečky | 17.33 | 17.39 | 1/2 | ||
Poříčany | 17.46 | 17.47 | 2 | ||
Český Brod | 17.53 | 17.54 | 3 | ||
Praha-Libeň | 18.37 | 18.38 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.48 | 19.02 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 19.09 | 19.10 | 2/2 | ||
Čelákovice | 19.29 | 19.40 | 3 | ||
Lysá nad Labem | 19.49 | 0.00 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci