Sp 1643 „Radhošť“ | |
Řazení vlaku: 754 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 0.00 | 7.23 | 3 | ||
Kroměříž | 7.33 | 7.41 | 2a/3 | ||
Hulín | 7.49 | 7.50 | 2/3 | ||
Třebětice | 7.54 | 7.55 | 1 | ||
Holešov | 8.00 | 8.06 | 2 | ||
Dobrotice | 8.10 | 8.10 | |||
Jankovice | 8.13 | 8.13 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 8.15 | 8.15 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 8.20 | 8.21 | 3 | ||
Loukov | 8.26 | 8.26 | |||
Osíčko | 8.29 | 8.30 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 8.35 | 8.35 | |||
Kunovice-Loučka | 8.38 | 8.38 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 8.43 | 8.43 | |||
Branky na Moravě | 8.47 | 8.47 | 2 | ||
Valašské Meziříčí | 8.54 | 9.02 | 2 | ||
Veřovice | 9.20 | 9.21 | 3 | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 9.30 | 9.33 | 4 | ||
Kunčice pod Ondřejníkem | 9.41 | 9.42 | 2 | ||
Frýdlant nad Ostravicí | 9.52 | 9.53 | 3 | ||
Frýdek-Místek | 10.03 | 10.04 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 10.17 | 10.19 | 2 | ||
Ostrava střed | 10.23 | 10.24 | 2/3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 10.28 | 0.00 | frýdlantské II/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci