Os 16364 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdlant v Čechách | 0.00 | 15.05 | 1 | ||
Frýdlant v Čechách předměstí | 15.08 | 15.09 | 2 | ||
Krásný Les bažantnice | 15.13 | 15.13 | |||
Krásný Les | 15.16 | 15.16 | |||
Řasnice | 15.19 | 15.20 | 2 | ||
Řasnice zastávka | 15.22 | 15.22 | |||
Hajniště | 15.26 | 15.26 | |||
Nové Město pod Smrkem | 15.30 | 15.31 | 3 | ||
Horní Řasnice | 15.37 | 15.37 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 15.41 | 15.41 | |||
Jindřichovice pod Smrkem | 15.44 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci