Os 16361 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichovice pod Smrkem | 0.00 | 9.59 | 3 | ||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 10.02 | 10.02 | |||
Horní Řasnice | 10.06 | 10.06 | |||
Nové Město pod Smrkem | 10.12 | 10.13 | 2 | ||
Hajniště | 10.17 | 10.17 | |||
Řasnice zastávka | 10.21 | 10.21 | |||
Řasnice | 10.23 | 10.24 | 2 | ||
Krásný Les | 10.27 | 10.27 | |||
Krásný Les bažantnice | 10.31 | 10.31 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 10.35 | 10.35 | 2 | ||
Frýdlant v Čechách | 10.39 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci