Os 16110 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lovosice | 0.00 | 14.03 | 4b | ||
Lovosice zastávka | 14.06 | 14.06 | |||
Oparno | 14.13 | 14.13 | |||
Chotiměř | 14.19 | 14.19 | |||
Dobkovičky | 14.24 | 14.24 | |||
Radejčín | 14.31 | 14.31 | |||
Žim | 14.37 | 14.37 | |||
Bořislav | 14.42 | 14.42 | |||
Žalany zastávka | 14.45 | 14.45 | |||
Žalany | 14.47 | 14.47 | |||
Hradiště v Čechách | 14.50 | 14.50 | |||
Úpořiny | 14.54 | 14.58 | 2 | ||
Bystřany v Čechách | 15.02 | 15.02 | |||
Prosetice | 15.04 | 15.04 | |||
Teplice zámecká zahrada | 15.07 | 15.07 | |||
Řetenice | 15.11 | 15.12 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 15.15 | 0.00 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci