Sp 1601 „Babylonský motoráček“ | |
Řazení vlaku: 830 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Kamenice | 7.59 | 8.03 | 3 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 8.17 | 8.24 | 3 | ||
Žandov | 8.33 | 8.34 | |||
Horní Police | 8.35 | 8.45 | 3 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 8.56 | 8.57 | 1/2 | ||
Zákupy | 9.05 | 9.05 | |||
Mimoň | 9.13 | 9.23 | 2 | ||
Jablonné v Podještědí | 9.36 | 9.48 | 1 | ||
Křižany | 10.05 | 10.06 | 2 | ||
Novina | 10.09 | 10.10 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 10.21 | 10.22 | 2 | ||
Liberec | 10.35 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci