Os 15973 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 0.00 | 22.57 | 3 | ||
Plačkov | 23.03 | 23.03 | |||
Kamenice u Humpolce | 23.07 | 23.07 | |||
Slavníč | 23.10 | 23.10 | |||
Herálec | 23.12 | 23.14 | 2 | ||
Radňov | 23.20 | 23.20 | |||
Lípa | 23.24 | 23.26 | 3 | ||
Petrkov | 23.30 | 23.30 | |||
Dolík | 23.32 | 23.32 | |||
Havlíčkův Brod | 23.38 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci