Os 15955 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 0.00 | 7.04 | 3 | ||
Plačkov | 7.10 | 7.10 | |||
Kamenice u Humpolce | 7.14 | 7.14 | |||
Slavníč | 7.17 | 7.17 | |||
Herálec | 7.19 | 7.20 | 2 | ||
Radňov | 7.26 | 7.26 | |||
Lípa | 7.30 | 7.32 | 3 | ||
Petrkov | 7.36 | 7.36 | |||
Dolík | 7.38 | 7.38 | |||
Havlíčkův Brod | 7.44 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci