Os 15809 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bakov nad Jizerou | 0.00 | 13.13 | 1 | ||
Bakov nad Jizerou město | 13.15 | 13.15 | |||
Buda | 13.20 | 13.20 | |||
Kněžmost | 13.23 | 13.23 | |||
Lítkovice | 13.27 | 13.27 | |||
Obrubce | 13.30 | 13.30 | |||
Dolní Bousov | 13.36 | 14.14 | 5 | ||
Řítonice | 14.22 | 14.22 | |||
Domousnice | 14.25 | 14.25 | |||
Rabakov | 14.29 | 14.29 | |||
Rokytňany | 14.33 | 14.33 | |||
Osenice | 14.36 | 14.36 | |||
Dětenice | 14.38 | 14.38 | |||
Libáň | 14.43 | 14.43 | |||
Ledkov | 14.47 | 14.47 | |||
Kopidlno | 14.52 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci