Os 15629 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křinec | 0.00 | 15.34 | 3 | ||
Svídnice | 15.39 | 15.39 | |||
Dymokury | 15.42 | 15.42 | |||
Činěves | 15.46 | 15.46 | |||
Městec Králové | 15.55 | 16.05 | 3 | ||
Běrunice | 16.10 | 16.10 | |||
Slibovice | 16.13 | 16.13 | |||
Lovčice obec | 16.16 | 16.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 16.24 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci