Os 15623 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křinec | 0.00 | 6.38 | 3 | ||
Svídnice | 6.43 | 6.43 | |||
Dymokury | 6.46 | 6.46 | |||
Činěves | 6.50 | 6.50 | |||
Městec Králové | 6.59 | 7.05 | 2 | ||
Běrunice | 7.10 | 7.10 | |||
Slibovice | 7.13 | 7.13 | |||
Lovčice obec | 7.16 | 7.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 7.24 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci