Os 15606 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 0.00 | 12.33 | |||
Lovčice obec | 12.40 | 12.40 | |||
Slibovice | 12.43 | 12.43 | |||
Běrunice | 12.46 | 12.46 | |||
Městec Králové | 12.51 | 13.03 | 3 | ||
Činěves | 13.12 | 13.12 | |||
Dymokury | 13.15 | 13.15 | |||
Svídnice | 13.19 | 13.19 | |||
Křinec | 13.24 | 13.34 | 2 | ||
Oskořínek | 13.40 | 13.40 | |||
Jíkev | 13.44 | 13.44 | |||
Veleliby | 13.48 | 13.49 | 5 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 13.53 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci