Os 15420 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hronov | 0.00 | 22.12 | 2 | ||
Velké Poříčí | 22.14 | 22.14 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 22.17 | 22.17 | |||
Náchod-Běloves | 22.19 | 22.19 | |||
Náchod | 22.22 | 22.25 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 22.27 | 22.28 | |||
Václavice | 22.32 | 22.35 | 2 | ||
Starkoč | 22.39 | 22.44 | 3 | ||
Řešetova Lhota | 22.46 | 22.46 | |||
Olešnice | 22.50 | 22.50 | |||
Červený Kostelec | 22.54 | 23.00 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 23.03 | 23.03 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 23.06 | 23.06 | |||
Malé Svatoňovice | 23.09 | 23.10 | 3 | ||
Velké Svatoňovice | 23.13 | 23.13 | |||
Suchovršice | 23.16 | 23.16 | |||
Bohuslavice nad Úpou | 23.20 | 23.20 | |||
Trutnov-Poříčí | 23.24 | 23.24 | 2 | ||
Trutnov střed | 23.26 | 23.27 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 23.31 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci