Os 15417 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 0.00 | 20.38 | 3 | ||
Trutnov střed | 20.42 | 20.42 | 5 | ||
Trutnov-Poříčí | 20.44 | 20.45 | 2 | ||
Bohuslavice nad Úpou | 20.49 | 20.49 | |||
Suchovršice | 20.53 | 20.53 | |||
Velké Svatoňovice | 20.55 | 20.55 | |||
Malé Svatoňovice | 20.58 | 21.01 | 3 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 21.03 | 21.03 | |||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 21.06 | 21.06 | |||
Červený Kostelec | 21.09 | 21.10 | 2 | ||
Olešnice | 21.13 | 21.13 | |||
Řešetova Lhota | 21.17 | 21.17 | |||
Starkoč | 21.20 | 21.24 | 4 | ||
Václavice | 21.28 | 21.31 | 2 | ||
Náchod zastávka | 21.35 | 21.35 | |||
Náchod | 21.38 | 21.40 | 2/2 | ||
Náchod-Běloves | 21.43 | 21.43 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 21.45 | 21.45 | |||
Velké Poříčí | 21.47 | 21.47 | |||
Hronov | 21.50 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci