Os 15409 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn750 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 0.00 | 11.36 | 3 | ||
Trutnov střed | 11.40 | 11.40 | 5 | ||
Trutnov-Poříčí | 11.42 | 11.43 | 2 | ||
Bohuslavice nad Úpou | 11.47 | 11.47 | |||
Suchovršice | 11.52 | 11.52 | |||
Velké Svatoňovice | 11.55 | 11.55 | |||
Malé Svatoňovice | 11.58 | 12.01 | 3 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 12.04 | 12.04 | |||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 12.07 | 12.07 | |||
Červený Kostelec | 12.11 | 12.12 | 2 | ||
Olešnice | 12.15 | 12.15 | |||
Řešetova Lhota | 12.19 | 12.19 | |||
Starkoč | 12.23 | 12.24 | 4 | ||
Česká Skalice | 12.31 | 12.36 | 2 | ||
Velká Jesenice | 12.39 | 12.39 | |||
Rychnovek | 12.44 | 12.44 | |||
Jaroměř | 12.50 | 0.00 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci