Os 15404 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 0.00 | 5.55 | 5 | ||
Rychnovek | 6.00 | 6.00 | |||
Velká Jesenice | 6.05 | 6.05 | |||
Česká Skalice | 6.09 | 6.10 | 2 | ||
Starkoč | 6.16 | 6.39 | 3 | ||
Řešetova Lhota | 6.42 | 6.42 | |||
Olešnice | 6.46 | 6.46 | |||
Červený Kostelec | 6.50 | 6.51 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 6.54 | 6.54 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 6.57 | 6.57 | |||
Malé Svatoňovice | 7.00 | 7.01 | 3 | ||
Velké Svatoňovice | 7.04 | 7.04 | |||
Suchovršice | 7.07 | 7.07 | |||
Bohuslavice nad Úpou | 7.11 | 7.11 | |||
Trutnov-Poříčí | 7.15 | 7.15 | 2 | ||
Trutnov střed | 7.17 | 7.18 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 7.22 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci