Os 15312 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Svitavy | 0.00 | 6.13 | 1/1 | ||
Svitavy zastávka | 6.17 | 6.17 | |||
Vendolí | 6.23 | 6.23 | |||
Vendolí zastávka | 6.26 | 6.26 | |||
Květná | 6.30 | 6.44 | 2 | ||
Květná zastávka | 6.46 | 6.46 | |||
Pomezí | 6.49 | 6.49 | |||
Pomezí zastávka | 6.53 | 6.53 | |||
Polička | 6.56 | 6.57 | 2 | ||
Sádek u Poličky | 7.03 | 7.03 | |||
Oldřiš | 7.06 | 7.06 | |||
Borová u Poličky zastávka | 7.09 | 7.09 | |||
Borová u Poličky | 7.12 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci