Os 15206 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 0.00 | 12.10 | 3 | ||
Lukavice v Čechách | 12.14 | 12.14 | |||
Žamberk | 12.20 | 12.23 | 2 | ||
Bohousová | 12.29 | 12.29 | |||
Litice nad Orlicí | 12.32 | 12.33 | 2 | ||
Sopotnice | 12.36 | 12.36 | |||
Potštejn | 12.40 | 12.41 | 2 | ||
Záměl | 12.44 | 12.44 | |||
Doudleby nad Orlicí | 12.48 | 13.06 | 4 | ||
Kostelec nad Orlicí | 13.09 | 13.10 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 13.12 | 13.13 | |||
Častolovice | 13.17 | 13.18 | 3 | ||
Čestice | 13.20 | 13.20 | |||
Lípa nad Orlicí | 13.24 | 13.24 | |||
Týniště nad Orlicí | 13.28 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster