Os 15080 | |
Řazení vlaku: 111_a + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 0.00 | 16.45 | 4 | ||
Dolní Dobrouč | 16.49 | 16.49 | |||
Hnátnice | 16.51 | 16.52 | |||
Lanšperk | 16.54 | 16.57 | 1 | ||
Černovír | 16.59 | 17.00 | |||
Dolní Libchavy | 17.03 | 17.03 | |||
Ústí nad Orlicí | 17.08 | 0.00 | letohradské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci