Os 15071 | |
Řazení vlaku: 754 + B256 + Bp282 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 0.00 | 6.47 | letohradské/1 | ||
Dolní Libchavy | 6.51 | 6.51 | |||
Černovír | 6.54 | 6.55 | |||
Lanšperk | 6.57 | 6.58 | 2 | ||
Hnátnice | 7.00 | 7.00 | |||
Dolní Dobrouč | 7.02 | 7.03 | |||
Letohrad | 7.07 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci