Os 15014 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 0.00 | 21.42 | 1A | ||
Dvořisko | 21.45 | 21.45 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | 21.49 | 21.49 | |||
Vysoké Mýto | 21.53 | 22.12 | 1/1 | ||
Vysoké Mýto město | 22.15 | 22.16 | 1 | ||
Džbánov | 22.20 | 22.20 | |||
Hrušová | 22.24 | 22.24 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 22.25 | 22.26 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 22.30 | 22.30 | |||
Řídký | 22.33 | 22.33 | |||
Tržek | 22.36 | 22.36 | |||
Litomyšl-Nedošín | 22.40 | 22.40 | |||
Litomyšl zastávka | 22.43 | 22.43 | |||
Litomyšl | 22.47 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci