Os 15006 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 0.00 | 6.37 | 1A | ||
Dvořisko | 6.40 | 6.40 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | 6.44 | 6.44 | |||
Vysoké Mýto | 6.48 | 6.49 | 1/1 | ||
Vysoké Mýto město | 6.52 | 6.54 | 1 | ||
Džbánov | 6.58 | 6.58 | |||
Hrušová | 7.02 | 7.02 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 7.03 | 7.04 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 7.08 | 7.08 | |||
Řídký | 7.11 | 7.11 | |||
Tržek | 7.14 | 7.14 | |||
Litomyšl-Nedošín | 7.18 | 7.18 | |||
Litomyšl zastávka | 7.21 | 7.21 | |||
Litomyšl | 7.25 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci