..: Trasa vlaku Os 14722 - JŘ 2009 :..
Os 14722
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Skalice nad Svitavou  0.00 9.20 2
  Boskovice  9.27 9.30 2
  Knínice u Boskovic  9.39 9.39  
  Šebetov  9.44 9.44 2
  Cetkovice  9.51 9.51  
  Velké Opatovice  9.57 9.58 3
  Jevíčko  10.04 10.05 2
  Biskupice u Jevíčka  10.08 10.08  
  Chornice  10.14 0.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster