..: Trasa vlaku Os 14720 - JŘ 2009 :..
Os 14720
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Skalice nad Svitavou  0.00 6.21 2
  Boskovice  6.27 6.30 3
  Knínice u Boskovic  6.39 6.39  
  Šebetov  6.44 6.44 2
  Cetkovice  6.51 6.51  
  Velké Opatovice  6.57 6.58 3
  Jevíčko  7.04 7.05 2
  Biskupice u Jevíčka  7.08 7.08  
  Chornice  7.14 0.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster