Os 14702 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 0.00 | 7.20 | 2 | ||
Boskovice | 7.27 | 7.30 | 3 | ||
Knínice u Boskovic | 7.39 | 7.39 | |||
Šebetov | 7.44 | 7.44 | 2 | ||
Cetkovice | 7.51 | 7.51 | |||
Velké Opatovice | 7.57 | 7.58 | 3 | ||
Jevíčko | 8.04 | 8.05 | 2 | ||
Biskupice u Jevíčka | 8.08 | 8.08 | |||
Chornice | 8.14 | 8.21 | 3 | ||
Mezihoří | 8.26 | 8.26 | |||
Městečko Trnávka | 8.29 | 8.32 | 2 | ||
Rozstání | 8.35 | 8.35 | |||
Linhartice | 8.42 | 8.42 | |||
Moravská Třebová | 8.48 | 9.04 | 2 | ||
Kunčina | 9.10 | 9.10 | |||
Mladějov na Moravě | 9.17 | 9.19 | 3 | ||
Trpík | 9.23 | 9.23 | |||
Anenská Studánka | 9.26 | 9.26 | |||
Třebovice v Čechách | 9.34 | 0.00 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci