Os 14516 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 0.00 | 13.43 | 2vpravo | ||
Mutěnice | 13.57 | 14.00 | 2 | ||
Mutěnice zastávka | 14.02 | 14.02 | |||
Čejč | 14.12 | 14.14 | 2 | ||
Brumovice | 14.20 | 14.20 | |||
Kobylí na Moravě | 14.24 | 14.31 | 1 | ||
Bořetice | 14.35 | 14.35 | |||
Velké Pavlovice zastávka | 14.40 | 14.41 | |||
Velké Pavlovice | 14.44 | 14.44 | 2 | ||
Zaječí | 14.50 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci