Os 13618 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 0.00 | 16.56 | 3 | ||
Lipová Lázně zastávka | 17.00 | 17.00 | |||
Lipová Lázně | 17.03 | 17.11 | 4 | ||
Lipová Lázně jeskyně | 17.15 | 17.15 | |||
Vápenná | 17.25 | 17.26 | 2 | ||
Žulová | 17.31 | 17.32 | 3 | ||
Tomíkovice | 17.35 | 17.35 | |||
Kobylá nad Vidnavkou | 17.38 | 17.38 | |||
Velká Kraš | 17.43 | 17.45 | 3 | ||
Horní Heřmanice | 17.49 | 17.49 | |||
Bernartice u Javorníka | 17.53 | 17.53 | |||
Javorník ve Slezsku | 18.00 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci