Os 13611 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník ve Slezsku | 0.00 | 11.33 | 2 | ||
Bernartice u Javorníka | 11.39 | 11.39 | |||
Horní Heřmanice | 11.42 | 11.42 | |||
Velká Kraš | 11.47 | 11.54 | 3 | ||
Kobylá nad Vidnavkou | 11.58 | 11.58 | |||
Tomíkovice | 12.02 | 12.02 | |||
Žulová | 12.05 | 12.05 | 3 | ||
Vápenná | 12.10 | 12.11 | 3 | ||
Lipová Lázně jeskyně | 12.21 | 12.21 | |||
Lipová Lázně | 12.26 | 12.28 | 2 | ||
Lipová Lázně zastávka | 12.32 | 12.32 | |||
Jeseník | 12.36 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci