Os 13604 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 0.00 | 7.47 | 3 | ||
Lipová Lázně zastávka | 7.50 | 7.50 | |||
Lipová Lázně | 7.54 | 7.59 | 3 | ||
Lipová Lázně jeskyně | 8.03 | 8.03 | |||
Vápenná | 8.13 | 8.13 | 3 | ||
Žulová | 8.18 | 8.24 | 2 | ||
Tomíkovice | 8.27 | 8.27 | |||
Kobylá nad Vidnavkou | 8.31 | 8.31 | |||
Velká Kraš | 8.35 | 8.37 | 3 | ||
Horní Heřmanice | 8.42 | 8.42 | |||
Bernartice u Javorníka | 8.45 | 8.45 | |||
Javorník ve Slezsku | 8.52 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci