Os 12999 | |
Řazení vlaku: 2x642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Gera Hbf | 0.00 | 19.03 | 1 | ||
Gera Süd | 19.05 | 19.06 | 1 | ||
Gera Ost | 19.08 | 19.09 | |||
Gera-Liebschwitz | 19.11 | 19.11 | |||
Wünschendorf (Elster) Nord | 19.13 | 19.13 | |||
Wünschendorf (Elster) | 19.17 | 19.18 | |||
Berga (Elster) | 19.25 | 19.30 | |||
Neumühle (Elster) | 19.36 | 19.36 | |||
Greiz | 19.42 | 19.43 | |||
Greiz-Dölau | 19.46 | 19.47 | |||
Elsterberg | 19.49 | 19.50 | |||
Elsterberg Kunstseidenwerk | 19.52 | 19.52 | |||
Rentzschmühle | 19.56 | 19.56 | |||
Barthmühle | 19.59 | 19.59 | |||
Plauen (Vogtl) unt Bf | 20.08 | 20.09 | |||
Plauen (Vogtl) Zellwolle | 20.11 | 20.11 | |||
Kürbitz | 20.14 | 20.15 | |||
Weischlitz | 20.17 | 20.28 | |||
Pirk | 20.32 | 20.32 | |||
Oelsnitz (Vogtl) | 20.38 | 20.38 | |||
Hundsgrün | 20.44 | 20.45 | |||
Adorf (Vogtl) | 20.50 | 21.01 | |||
Bad Elster | 21.05 | 21.05 | |||
Sohl | 21.09 | 21.09 | |||
Raun | 21.12 | 21.12 | |||
Bad Brambach | 21.22 | 21.23 | |||
Plesná | 21.28 | 21.28 | |||
Vojtanov | 21.35 | 21.35 | 1 | ||
Žírovice-Seníky | 21.39 | 21.39 | |||
Františkovy Lázně | 21.44 | 21.45 | 1 | ||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 21.47 | 21.47 | |||
Cheb | 21.52 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci