R 1297 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 0.00 | 17.21 | 4 | ||
Lužná u Rakovníka | 17.33 | 17.34 | 2 | ||
Nové Strašecí | 17.46 | 17.47 | 3 | ||
Stochov | 17.56 | 17.59 | 3 | ||
Kačice | 18.02 | 18.02 | |||
Kladno | 18.13 | 18.15 | 3 | ||
Hostivice | 18.28 | 18.29 | 5 | ||
Praha-Dejvice | 18.42 | 18.43 | 4 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.52 | 0.00 | IV./6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci