Os 12957 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zwickau (Sachs) Hbf | 0.00 | 11.06 | |||
Lichtentanne (Sachs) | 11.10 | 11.10 | |||
Steinpleis | 11.13 | 11.13 | |||
Neumark (Sachs) | 11.19 | 11.20 | |||
Reichenbach (Vogtl) ob Bf | 11.27 | 11.28 | |||
Netzschkau | 11.32 | 11.33 | |||
Limbach (Vogtl) | 11.36 | 11.36 | |||
Herlasgrün | 11.39 | 11.39 | |||
Ruppertsgrün | 11.43 | 11.43 | |||
Jocketa | 11.46 | 11.46 | |||
Jößnitz | 11.49 | 11.50 | |||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 11.59 | 12.11 | |||
Plauen (Vogtl) West | 12.14 | 12.14 | |||
Plauen (Vogtl)-Straßberg | 12.16 | 12.16 | |||
Kürbitz | 12.19 | 12.19 | |||
Weischlitz | 12.21 | 12.28 | |||
Pirk | 12.32 | 12.32 | |||
Oelsnitz (Vogtl) | 12.38 | 12.38 | |||
Hundsgrün | 12.44 | 12.45 | |||
Adorf (Vogtl) | 12.50 | 13.01 | |||
Bad Elster | 13.05 | 13.05 | |||
Sohl | 13.09 | 13.09 | |||
Raun | 13.12 | 13.12 | |||
Bad Brambach | 13.22 | 13.23 | |||
Plesná | 13.28 | 13.28 | |||
Vojtanov | 13.35 | 13.35 | 1 | ||
Žírovice-Seníky | 13.39 | 13.39 | |||
Františkovy Lázně | 13.44 | 13.45 | 1 | ||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 13.47 | 13.47 | |||
Cheb | 13.52 | 13.54 | 2 | ||
Cheb-Všeboř | 13.58 | 13.58 | |||
Stebnice | 14.02 | 14.02 | |||
Lipová u Chebu | 14.06 | 14.06 | 2 | ||
Salajna | 14.09 | 14.10 | 2 | ||
Dolní Žandov | 14.14 | 14.14 | 3 | ||
Lázně Kynžvart | 14.19 | 14.20 | 3 | ||
Valy u Mariánských Lázní | 14.24 | 14.24 | |||
Mariánské Lázně | 14.27 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci