Os 12953 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zwickau (Sachs) Hbf | 0.00 | 7.06 | |||
Lichtentanne (Sachs) | 7.10 | 7.10 | |||
Steinpleis | 7.13 | 7.13 | |||
Neumark (Sachs) | 7.19 | 7.20 | |||
Reichenbach (Vogtl) ob Bf | 7.27 | 7.28 | |||
Netzschkau | 7.32 | 7.33 | |||
Limbach (Vogtl) | 7.36 | 7.36 | |||
Herlasgrün | 7.39 | 7.39 | |||
Ruppertsgrün | 7.43 | 7.43 | |||
Jocketa | 7.46 | 7.46 | |||
Jößnitz | 7.49 | 7.50 | |||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 7.59 | 8.11 | |||
Plauen (Vogtl) West | 8.14 | 8.14 | |||
Plauen (Vogtl)-Straßberg | 8.16 | 8.16 | |||
Kürbitz | 8.19 | 8.19 | |||
Weischlitz | 8.22 | 8.28 | |||
Pirk | 8.32 | 8.32 | |||
Oelsnitz (Vogtl) | 8.38 | 8.38 | |||
Hundsgrün | 8.44 | 8.45 | |||
Adorf (Vogtl) | 8.50 | 9.01 | |||
Bad Elster | 9.05 | 9.05 | |||
Sohl | 9.09 | 9.09 | |||
Raun | 9.12 | 9.12 | |||
Bad Brambach | 9.22 | 9.23 | |||
Plesná | 9.28 | 9.28 | |||
Vojtanov | 9.35 | 9.35 | 1 | ||
Žírovice-Seníky | 9.39 | 9.39 | |||
Františkovy Lázně | 9.44 | 9.45 | 1 | ||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 9.47 | 9.47 | |||
Cheb | 9.52 | 9.54 | 2 | ||
Cheb-Všeboř | 9.58 | 9.58 | |||
Stebnice | 10.02 | 10.02 | |||
Lipová u Chebu | 10.06 | 10.06 | 2 | ||
Salajna | 10.09 | 10.10 | 2 | ||
Dolní Žandov | 10.14 | 10.14 | 3 | ||
Lázně Kynžvart | 10.19 | 10.20 | 3 | ||
Valy u Mariánských Lázní | 10.24 | 10.24 | |||
Mariánské Lázně | 10.27 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci