R 1292 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 + Btx763 + 714 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 15.02 | III./4 | ||
Praha-Dejvice | 15.11 | 15.12 | 4 | ||
Hostivice | 15.27 | 15.29 | 5 | ||
Kladno | 15.41 | 15.43 | 3 | ||
Kačice | 15.54 | 15.54 | |||
Stochov | 15.57 | 15.58 | 3 | ||
Nové Strašecí | 16.07 | 16.08 | 3 | ||
Lužná u Rakovníka | 16.21 | 16.22 | 2 | ||
Rakovník | 16.34 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci