R 1248 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 11.41 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 11.48 | 11.49 | 3 | ||
Beroun | 12.17 | 12.18 | 2 | ||
Zdice | 12.29 | 12.30 | 6 | ||
Lochovice | 12.37 | 12.38 | 3 | ||
Jince | 12.46 | 12.46 | 3 | ||
Příbram | 12.59 | 13.00 | 3 | ||
Březnice | 13.16 | 13.17 | 1/3 | ||
Mirovice | 13.25 | 13.26 | 3 | ||
Čimelice | 13.32 | 13.33 | 2 | ||
Čížová | 13.48 | 13.49 | 2 | ||
Písek | 13.57 | 13.59 | 4 | ||
Protivín | 14.13 | 14.15 | 3 | ||
Číčenice | 14.21 | 14.22 | 3 | ||
Zliv | 14.32 | 14.33 | 2 | ||
České Budějovice | 14.45 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci