Os 12222 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 0.00 | 18.31 | 1vlevo/1 | ||
Uherské Hradiště | 18.37 | 18.39 | 2 | ||
Kunovice zastávka | 18.43 | 18.44 | |||
Ostrožská Nová Ves | 18.48 | 18.48 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 18.53 | 18.53 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 18.58 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci