Os 12205 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 0.00 | 7.11 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 7.15 | 7.17 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 7.22 | 7.23 | 3 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 7.25 | 7.25 | |||
Kunovice zastávka | 7.29 | 7.29 | |||
Uherské Hradiště | 7.36 | 7.47 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.53 | 0.00 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci