R 1197 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 + Bftn791 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 0.00 | 17.05 | 4 | ||
Jirkov zastávka | 17.19 | 17.20 | |||
Odb Chomutov město | 17.23 | 17.24 | |||
Chomutov | 17.27 | 17.28 | 2 | ||
Žatec | 17.50 | 17.53 | 2 | ||
Žatec západ | 17.55 | 17.57 | 3 | ||
Podbořany | 18.19 | 18.20 | 2 | ||
Kryry | 18.33 | 18.34 | 2 | ||
Blatno u Jesenice | 18.45 | 18.46 | 4 | ||
Žihle | 18.57 | 18.59 | 2 | ||
Plasy | 19.17 | 19.17 | 2 | ||
Kaznějov | 19.24 | 19.25 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.54 | 0.00 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci