R 1194 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 + Bftn791 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 14.05 | 2v | ||
Kaznějov | 14.33 | 14.34 | 3 | ||
Plasy | 14.40 | 14.41 | 2 | ||
Žihle | 14.59 | 14.59 | 3 | ||
Blatno u Jesenice | 15.09 | 15.10 | 3 | ||
Kryry | 15.21 | 15.21 | 2 | ||
Podbořany | 15.34 | 15.35 | 2 | ||
Žatec západ | 15.56 | 15.57 | 3 | ||
Žatec | 15.59 | 16.02 | 2 | ||
Chomutov | 16.27 | 16.29 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 16.31 | 16.32 | |||
Jirkov zastávka | 16.35 | 16.36 | |||
Most | 16.50 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci