R 1159 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn750 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 11.27 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 11.44 | 11.45 | 3 | ||
Děčín východ | 11.49 | 11.50 | 2 hor. | ||
Benešov nad Ploučnicí | 11.59 | 12.00 | 4 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 12.21 | 12.26 | 1/4 | ||
Mimoň | 12.42 | 12.43 | 3 | ||
Jablonné v Podještědí | 12.55 | 13.03 | 1 | ||
Liberec | 13.42 | 0.00 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci