Os 7817 | |
Řazení vlaku: 840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 21.00 | 0.00 | |||
Poprad-Tatry | 0.00 | 19.10 | 2. | ||
Gánovce | 19.15 | 19.15 | |||
Spišský Štiavnik | 19.19 | 19.20 | |||
Vydrník | 19.23 | 19.24 | |||
Letanovce | 19.28 | 19.28 | |||
Spišské Tomášovce | 19.30 | 19.31 | |||
Smižany | 19.34 | 19.35 | |||
Spišská Nová Ves | 19.38 | 19.39 | |||
Teplička nad Hornádom | 19.43 | 19.43 | |||
Markušovce | 19.47 | 19.47 | |||
Matejovce nad Hornádom | 19.50 | 19.51 | |||
Chrasť nad Hornádom | 19.54 | 19.54 | |||
Vítkovce | 19.56 | 19.57 | |||
Olcnava | 20.00 | 20.00 | |||
Spišské Vlachy | 20.04 | 20.05 | |||
Krompachy | 20.10 | 20.11 | |||
Richnava | 20.14 | 20.14 | |||
Kluknava | 20.17 | 20.17 | |||
Margecany | 20.22 | 20.23 | |||
Margecany zastávka | 20.25 | 20.26 | |||
Ružín | 20.30 | 20.31 | |||
Malá Lodina | 20.33 | 20.34 | |||
Veľká Lodina | 20.37 | 20.37 | |||
Kysak | 20.43 | 20.44 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 20.50 | 20.51 | |||
Ťahanovce | 20.55 | 20.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci