Os 3772 | |
Řazení vlaku: 163 + 4xBdt + BDs Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lúky pod Makytou | 14.17 | 0.00 | |||
Žilina | 0.00 | 12.55 | 3. | ||
Horný Hričov | 13.03 | 13.04 | |||
Dolný Hričov | 13.06 | 13.07 | |||
Bytča | 13.13 | 13.15 | |||
Predmier | 13.18 | 13.18 | |||
Plevník-Drienové | 13.22 | 13.23 | |||
Považská Teplá | 13.27 | 13.27 | |||
Považská Bystrica | 13.32 | 13.34 | |||
Milochov | 13.39 | 13.39 | |||
Nosice | 13.43 | 13.44 | |||
Púchov | 13.47 | 13.59 | |||
Púchov závody | 14.02 | 14.02 | |||
Púchov zastávka | 14.04 | 14.05 | |||
Dohňany | 14.08 | 14.09 | |||
Zariečie | 14.13 | 14.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci