Os 9940 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 16.17 | 0.00 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 15.26 | 1/1 | ||
Praha-Smíchov | 15.33 | 15.34 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 15.39 | 15.40 | |||
Praha-Radotín | 15.43 | 15.43 | 2 | ||
Černošice | 15.48 | 15.48 | |||
Černošice-Mokropsy | 15.50 | 15.51 | |||
Všenory | 15.53 | 15.54 | |||
Dobřichovice | 15.56 | 15.56 | 2 | ||
Řevnice | 16.00 | 16.00 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 16.03 | 16.04 | 2 | ||
Karlštejn | 16.07 | 16.08 | 1/2 | ||
Srbsko | 16.11 | 16.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci