R 986 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 13.58 | 0.00 | 4 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 10.55 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 10.58 | 11.00 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 11.19 | 11.23 | 2 | ||
Jaroměř | 11.39 | 11.42 | 3 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 11.58 | 11.59 | 3 | ||
Stará Paka | 12.30 | 12.31 | |||
Semily | 12.47 | 12.48 | 2 | ||
Železný Brod | 12.56 | 13.00 | 1 | ||
Malá Skála | 13.07 | 13.07 | 3 | ||
Turnov | 13.18 | 13.21 | 2/2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 13.40 | 13.41 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci