R 983 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 9.02 | 0.00 | 2 | ||
Liberec | 0.00 | 6.02 | 4 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 6.19 | 6.20 | 3 | ||
Turnov | 6.39 | 6.42 | 2/2 | ||
Malá Skála | 6.50 | 6.51 | 3 | ||
Železný Brod | 6.58 | 7.00 | 3 | ||
Semily | 7.07 | 7.08 | 2 | ||
Stará Paka | 7.26 | 7.27 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 7.56 | 8.00 | 2 | ||
Jaroměř | 8.14 | 8.21 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 8.37 | 8.40 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 8.58 | 8.59 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci