Os 9563 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 8.30 | 0.00 | 4 | ||
Turnov | 0.00 | 7.44 | 2/3 | ||
Příšovice | 7.49 | 7.49 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 7.53 | 7.54 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 7.57 | 7.57 | |||
Mnichovo Hradiště | 8.02 | 8.03 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou město | 8.08 | 8.09 | |||
Bakov nad Jizerou | 8.11 | 8.19 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 8.24 | 8.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci