Os 9516 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 23.14 | 0.00 | 3/4 | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 20.49 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.53 | 21.03 | 3 | ||
Praha-Vysočany | 21.12 | 21.13 | 1/1 | ||
Praha-Satalice | 21.21 | 21.21 | 2 | ||
Praha-Kbely | 21.24 | 21.24 | |||
Praha-Čakovice | 21.28 | 21.28 | 2 | ||
Hovorčovice | 21.33 | 21.33 | |||
Měšice u Prahy | 21.36 | 21.37 | 1 | ||
Zlonín | 21.39 | 21.39 | |||
Kojetice u Prahy | 21.42 | 21.42 | |||
Neratovice | 21.46 | 21.47 | 3 | ||
Tišice | 21.50 | 21.50 | |||
Všetaty | 21.53 | 21.54 | 1/1 | ||
Byšice | 21.58 | 22.03 | 2 | ||
Kojovice | 22.07 | 22.07 | |||
Košátky | 22.08 | 22.08 | |||
Kropáčova Vrutice | 22.11 | 22.11 | 2 | ||
Zdětín u Chotětova | 22.17 | 22.17 | |||
Chotětov | 22.20 | 22.21 | 3 | ||
Krnsko | 22.27 | 22.27 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 22.32 | 22.35 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 22.40 | 22.41 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou | 22.46 | 22.46 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou město | 22.49 | 22.49 | |||
Mnichovo Hradiště | 22.55 | 22.56 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 23.02 | 23.02 | |||
Loukov u Mnichova Hradiště | 23.04 | 23.05 | 2 | ||
Příšovice | 23.08 | 23.09 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci