Os 9457 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 23.49 | 0.00 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 22.46 | I./1 | ||
Praha-Vysočany | 23.00 | 23.01 | 1/2 | ||
Praha-Horní Počernice | 23.09 | 23.10 | 3 | ||
Zeleneč | 23.14 | 23.14 | |||
Mstětice | 23.17 | 23.17 | |||
Čelákovice | 23.22 | 23.23 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 23.25 | 23.25 | |||
Lysá nad Labem | 23.31 | 23.32 | 2 | ||
Ostrá | 23.35 | 23.36 | |||
Stratov | 23.37 | 23.38 | |||
Kostomlaty nad Labem | 23.41 | 23.42 | 3 | ||
Kamenné Zboží | 23.44 | 23.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci